KONST / Litografier / Färglitografi 12837152
nr 1283 7152
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Flordali II, 1980, Tryckt signatur. Ej signerad. Motivet: 90x63 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:50:08
3.000 kr
21 okt